List pani Jaroslavy Kulhánkovej z Litomyšle.

Pani Kulhánková patrí k našim prvým zákazníkom. Prístroj si zakúpila začiatkom januára 2010 potom, keď už poznala metódu laserového ožarovania krvi a pôvodne si chcela zaobstarať prístroj BIOquant. Keď bola oboznámená s naším prístrojom pri návšteve u nás, ihneď sa rozhodla pre KX Laser. Prístroj chcela venovať svojej matke, ktorá vo svojich 85 tich rokoch trpela stareckou demenciou, bola imobilná a plne odkázaná na druhú osobu. Tiež mala preukázaný Diabetes melitus 2. typu s hodnotami glukózy 8,3 mmol / l a s tým súvisiace problémy zlého prekrvenia dolných končatín s nábehom na trombotický stav.
O priebehu liečby svojej matky prístrojom KX Laser nás informovala pani Kulhánková listom, z ktorého zverejnením súhlasila:
Vážený pán inžinier!
Chcela by som Vás touto cestou informovať, ako to dopadlo s našou babičkou a s Vaším prístrojom KX Laser.

Keď sa budem vyjadrovať veľmi triezvo, musím povedať, že to je zázrak!

Používali sme prístroj zo začiatku opatrne, ako ste mi radil a postupne sme pridávali.
Babička to znášala trpezlivo, ale museli sme na ňu zo začiatku dohliadať, aby si to nevyberala z nosa. Potom si už zvykla a po mesiaci nás už sama upomínala "kedy už budeme svietiť?". Koncom januára sa nám zdalo, že je na tom oveľa lepšie a vo februári začala chodiť. Manžel jej zadovážil chodidloo, ale začiatkom marca už nebola potrebná a babička začala chodiť samostatne o dvoch paliciach. Hlavne sa ale zlepšila jej vnímavosť a chuť do života. Všetci nad tým krútia hlavou, vrátane pána doktora, ktorý nás koncom marca poslal na krv a jej výsledok som si opísala:
S GLU 6,9

S CHOL 6,62

LDL 4,0

HDL 2,2

Triglyceridov 1,03

Doktor hovoril, že je to značné zlepšenie a ubral babičke lieky, teraz ich má asi polovicu. Za 3 mesiace máme prísť znova a tak Vás budem zasa informovať, ako som sľúbila.
Musím sa priznať, že laser používam aj ja, hlavne som si obľúbila masáže.
Veľmi mi to pomáha na občasné bolesti ruky, ktorú som si predtým zranila pri páde z bicykla. Skúša to aj manžel, ten si "masíruje" chodidlá a tak sa o prístroj občas naťahujeme.
Chcela by som sa tiež opýtať, či máte k dispozícii náhradné elektródy, jeden pár by som si prikúpila a možno tiež nosové krytky.

Píšem Vám dosť siahodlho ale to je z radosti, že nám tá mašinka tak pomáha a ja som sa pre ňu rozhodla.

Ešte raz Vám ďakujem za Vašu ústretovosť a výrazom mojej vďaky sú ďalší 2 záujemcovia o prístroj, ktorých na Vás nakontaktujem.

So srdečným pozdravom
Jaroslava Kulhánková

 

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare