Lupienka (psoriáza)

Šupiny, ktoré sa pri lupienke objavujú, sú vlastne husté nánosy odumretej kože. Lupienka, ktorá sa objavuje najčastejšie vo veku od 10 do 30 rokov, môže byť dedičná. Ochorenie nie je nákazlivé.
Spúšťacím faktorom ochorenia môže byť poranenie kože, streptokoková infekcia, alebo alkohol. Stres sa rovnako môže na tom podieľať.
V niektorých prípadoch je možné udržať lupienku pod kontrolou pomocou zvláčňujúcich prostriedkov. Inokedy, najmä pokiaľ sú postihnuté ruky a nohy, alebo viac ko 30% povrchu tela, je nutné použiť radikálnejšie metódy.
Vhodným prostriedkom pre udržanie lupienky pod kontrolou je KX Laser. Pomocou lepšie okysličenej krvi a zlepšeniu jej cirkulácie je postihnutá pokožka vyživovaná zvnútra a dochádza k rýchlemu odstráneniu pôvodných znakov lupienky.
Prvé príznaky odstránenia povrchových škvŕn sa môžu prejaviť už po niekoľkých použitiach KX Lasera, je to však individuálne.

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare