Migréna a bolesti hlavy

90% všetkých bolestí hlavy je spôsobené napätím. Vytrvalá, tupá bolesť sa sústreďuje do temena, do spánkov a do tyla. Bývajú následkom stuhnutia svalov spôsobeného stresom, únavou, alebo zlým držaním tela.
Migrény môžu byť veľmi silné, často je sprevádzané nutením  na zvracanie a poruchy videnia, napr. ako záblesky apod. Príčiny migrény nie sú doteraz známe, ale bolesť s najväčšou pravdepodobnosťou súvisí so zmenami v prietoku krvi mozgom. Migrénu môže vyvolať rada faktorov: stres, určité potraviny a lieky, hormonálne zmeny a iné. Trpia ňou častejšie ženy; môže byť dedičná.
Podľa odborníkov je príčinou migrény nedostatočné prekrvenie mozgu s následným rozšírením ciev, ktoré zásobujú mozog. Tie potom pri svojom rozšíreniu vyvíjajú tlak na okolité nervy, čo spôsobuje bolesti v oblasti hlavy.
KX Laser ožiarením krvi docieli jej lepšie okysličovanie v oblasti mozgu spolu so zlepšením jej cirkulácie. To umožní regeneráciu všetkých mozgových buniek, obnovenie funkcie nervov a ústup bolestí.

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare