Nadváha

KX Laser ožaruje krvné riečište nosnej dutiny a tým pozitívne ovplyvňuje aktivitu enzýmov ako je super oxid dismutáza, peroxidóza, kataláza v krvi, aktivuje sa metabolizmus lipidov, odstraňujú sa povrchové vrstvy obaľujúce erytrocyty a znižuje sa cholesterol. Záporný náboj povrchu erytrocytov sa upravuje a zvyšuje sa odpudivá sila rozptýlených erytrocytov, normalizuje sa tiež záporný potenciál cievnych stien. To prináša zmeny v štruktúre proteínov v krvi (cez enzýmy a iné funkčné komponenty), ktoré produkujú sériu biologických efektov na ľudské telo cez fotochemické reakcie a zlepšenie výmeny energie.
KX Laser tiež stimuluje sympatické a parasympatické nervy tým, že spôsobuje zmršťovanie a rozširovanie mukozných membrán nosa. Tým dochádza k zlepšeniu cirkulácie a mikrocirkuláce krvi v lebečnej oblasti a celom tele.
Z hľadiska zdravého chudnutia nás rovnako zaujíma efekt aktivácie enzýmov, ktoré urýchľujú metabolizmus, tzn. že dochádza k rýchlejšiemu štiepeniu a spaľovaniu tukov. Proces ukladania tukových rezerv sa tým tlmí a pri konzumácii väčšieho množstva tukov napriek tomu dochádza k odbúravaniu tukových zásob.
Pokiaľ budete pri pravidelnom dennom ožarovaní 45min. pri intenzite 5mW (podľa Návodu na použitie) dodržiavať pestrú nízko kalorickú stravu a pravidelne cvičiť (stačí chôdza), efekt zdravého chudnutia sa upevní.

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare