Nespavosť

Nespavosť, alebo insomnia je porucha spánku. Máme tri základné typy poruchy spánku:
- prechodná
- akútna
- chronická
Prechodná nespavosť trvá určité časové obdobie a potom zmizne. Vzniká z rôznych dôvodov, ako depresia, zmena miesta bydliska, rozdiel časových pásiem atď.
Akútna nespavosť je závažnejší problém, pretože má vplyv na kvalitu nášho života. Spôsobuje únavu, nesústredenosť, podráždenosť a neschopnosť v noci zaspať.
Chronická nespavosť je z týchto troch typov najzávažnejšou. V dôsledku absencie spánku môže dochádzať k vážnejším zdravotným komplikáciám, ako je stála únava, vyčerpanie, strata vedomia, či halucinácie, alebo podvýživa.
Pri odstraňovaní týchto problémov je KX Laser dobrým pomocníkom, pretože je účinný už po niekoľkých dňoch. Najvhodnejšou dobou použitia je ráno po prebudení, aby sa naštartovala činnosť mozgu. Pri ožarovaní nosnej dutiny dochádza k okysličeniu mozgu a tým sa znižuje po celý deň pocit únavy. V prípade nespavosti by sa nemal KX Laser používať po 17.hodine, pre úpravu spánku je najvhodnejší dopoludnia.

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare