Potencia

 

Známy účinok laserového žiarenia, to je zlepšenie funkčnosti erytrocytov, spriechodnenie ciev odstránením nežiaducich nánosov, zlepšenie mikrocirkulácie krvi a v konečnom dôsledku lepšie okysličenie všetkých tkanív a buniek v tele pozitívne pôsobí aj na mužské pohlavné orgány.
Nedostatočná priechodnosť ciev v penise spolu s nízkym prekrvením tkanív je veľmi častou príčinou porúch erekcie a tým aj kvality sexuálneho života. Pravidelným používaním KXLasera sa stav postupne bude zlepšovať podľa toho, ako sa budú postupne spriechodňovať cievy a tkanivá budú dostatočne prekrvené prostredníctvom plne funkčných erytrocytov.
V konečnom dôsledku dôjde k plnohodnotnejšej erekcii a vyššiemu stupňu uspokojenia zo sexuálneho života.
Účinok terapie je závislý na veku muža, u mladších sa dostavujú výsledky už po 1-2 mesiacoch, u starších po 2-3 mesiacoch denných terapií, pričom účinok je závislý na individuálnom stavu muža.
Na tomto mieste je nutné zdôrazniť, že dosiahnutý stav je dlhodobý, pretože za pomoci KX Lasera boli odstránené príčiny nedostatočných erekcií a nejedná sa o jednorazový účinok ako je tomu napr. pri použití rôznych liekov a podporných prostriedkov.

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare