Úprava vysokého tlaku, využitie masáží

Žena 47 rokov s diagnózou hypertenzia trvajúca približne 5 rokov. Počas tejto doby sa hodnoty tlaku postupne zvyšovali, z pôvodných hodnôt 150/110, postupne na 160/130. Lekár v r.2006 predpísal medikamentóznu liečbu, napriek tomu hodnoty zostávali vysoké. Pri rozbore krvi bola zistená vyššia viskozita a nebezpečenstvo vzniku trombov. Pani začala užívať tiež lieky na riedenie krvi.
Po konzultácii s praktickým lekárom si pani v januári 2010 zakúpila KX Laser. Už po prvom mesiaci užívania prístroja došlo k zmenám v krvnom obraze, viskozita krvi sa zlepšila a tlak klesol na hodnotu 145/95. Koncom marca 2010 boli namerané hodnoty 130/90 a lekár znížil lieky na riedenie krvi na polovičný dávku. Pani pokračuje v liečbe KX Laserom v desaťdňových intervaloch s päťdňovou prestávkou, pričom nastavuje hodnoty času na 45 min. a výkon na 4mW.
Okrem pozitívnych výsledkov pri ožarovaní krvi pomocou nosnej dutiny si pochvaľuje tiež druhú funkciu prístroja - nízkofrekvenčnú pulznú masáž. Využíva ju k celkovej relaxácii a pri odstránení bolesti chrbta.
Pani prisľúbila ďalšiu informáciu o postupe liečby hypertenzie.

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare