Skúsenosti užívateľov zaslané e-mailom na základe nášho dotazu

Dobrý deň,
mile rád Vám poskytnem svoje doposial získané výsledky s použitia laserového prístroja KX LASER  GX -2000B. Prístroj som kúpil v októbri 2013 a hneď som ho začal používať.  Procedúry som sa držal podľa návodu 10 dní 2x denne 30 minút doobeda a neskoro poobede.Po desiatich dňoch som mal pauzu 7 dní. Potom som pokračoval v rovnakých cykloch v novembri, decembri a januári.Počas použita som si pravidelne kontroloval krvný cukor a krvný tlak. Už po prvom cykle použitia sa mi vylepšil krvný cukor, pohyboval sa mi v rozmädzí  4,8 - 6,1 ( pred použitím som mal 5,9 - 8,5 ), krvný tlak sa upravil na cca 130 / 78 ( pred použitím 148 / 92 ). Po dvoch mesiacoch použitia som si nechal spraviť kompletný krvný obraz a výsledok skúmaných položiek bol v stanovených limitoch. Ďalej čo som si všimol, že mám lepšiu kondíciu  nakolko každy deň cvičim a šlapem na kondičnom kole. Myslím , že je to veľmi dobrý výsledok za tak krátký čas používania a predpokladám, že to má učinnosť aj na iné zdravotné zlepšenia,  ktoré som doposial tak výrazne nezaregistroval.
Záverom  by som chcel zdeliť dôvod prečo som sa rozhodol zadovážiť tento prístroj. Získal som informáciu od odborníka lekára, ktorý je velmi konzervatívny a týmto veciam viacmenej nedôveruje. Zmenil názor po odskúšaní na vlasnej krvnej vzorke pred použitím a po použití. Má cukrovku druheho typu, hypertenziu a okamžite si prístroj zadovážil a po použití sa mu zlepšili vysledky. Toto bolo pre mňa rozhodujúce nalolko mám cukrovku druheho typu (neužívam žiadné lieky a ani inzulín) a angínu pektoris včetne hypertenzie a v mojom veku 64 rokov už rôzne zdravotné liečby a lieky majú velmi slabých výsledkov.
Z mojej strany by to bolo hádam všetvo čo som za tento kráty čas spozoroval.
S pozdravom  K.L.

 

Vážený pán inž.Stanek!
Chcem Vám odpovedať na Váš dotaz. Prístroj KXL ktorý mám od Vás od r.2011 mi na moju diagnozu -chronicku Rýmu úplne nepomohol. Používal som ho po operácií prínosových dutin, pravidelne a dlhodobo.ale nebolo to ono,
ale moja priateľka,ktorá pracovala viac ako 30 r.ako zubmá technička si aplikovala na male klby na rukach a na zápästie, ba aj na väčšie klby, a jej laser pomáhal a ona si to pochvaľovala.
U mńa rýma trva naďalej, popužívam dlhodobo /na dop.ORL lekárky/ antihistaminika, a spreje do nosa, ale aj KLX prístroj a verim,že to má význam, a dúfam,že to aspon zmierni moje ochorenie..

MUDr. M.Š

 

 

Vážený pán Ing. Staněk,


ďakujem za oslovenie mojej osoby ako zákazníka. Pravdu povediac, rozhodoval som sa pred kúpou prístroja medzi dvomi ponukami. Priamo v domácnosti mi podobný prístroj predviedol dealer od inej firmy. Po získaní viac informácii voľba jednoznačne padla na Vami dodávaný KX laser prístroj z dôvodu jeho masážnych funkcii a cenovej relácie.
Ako prístroj využívam:
-jeden krát štvrťročne aplikujeme ako ľudia bohu žiaľ fajčiari procedúru laserom v čase jedného týždňa 2x denne v čase po 10 minút. Prvé tri dni nastavujeme výkon 3mW a následne na max t.j. 5mW. Výsledkom je zlepšenie fyzického stavu, dýchania a celkovej kondície
-masážne elektródy používame s úspechom a dobrými výsledkami najmä pri bolestiach ramien. Aplikujem  2x denne po 10min po dobu 3 dní. Po jedno dňovej prestávke ak bolesti neustúpia procedúru opakujeme v troj dňovom intervale
-tento postup masáže bol použitý aj u mojej 90 ročnej ležiacej matky a výsledky boli dobré. Hybnosť ruky - ramena nebola výrazná, no bolesti pri pohybe ustúpili
Ak Vám moje pragmatické zhodnotenie pomôže budem rád. Je to dobrý prístroj a neľutujem, že som investoval.
PS: prístroj ako aj jeho príslušenstvo si udržujem v dobrom stave a zatiaľ je o.k. Môj príspevok osobne nepovažujem samo zrejme za exkluzívny, ale budem rád, ak mi pošlete cenovú ponuku na masážne okuliare - rád si ich dokúpim. Neodmietnem ani zasielanie ďalších noviniek.
S úctou  L.M
.
Dobrý večer.
KX-Laser používám od r.2010 a jsem s ním naprosto spokojen.Pomáhá mi udržovat moji zdravotní kondici aniž bych dodržoval přísnou dietu, která mi byla mými doktory nařízena. Můj diabetický lékař je se mnou naprosto spokojený, neboť jsem díky Laseru stáhl cukr ze 7.4 na 5.6 , můj obvodní lékař se diví mému krevnímu tlaku 120 na 80 v mých 68 letech. Cholesterol mám také v pořádku a můj zrak se mi od věku 50 let do dnešních 68 let zeslábl jen na 3 dioprie na čtení a na dálku na 1 diop .Jediný problém jsem měl s kablíkem k zářiči, který byl z tuhého materiálu, takže se po čase přerušil. To se ale vyřešilo nahrazením měkčího a zatím funguje spolehlivě. Samozřejmě používáme při tělesných problémech i Masážní elektrody, které odstraňují bolesti. Takže vynaložení peněz za tento přístroj vůbec nelituji. Jen by to chtělo zlepšit reklamu, aby z toho mělo užitek více lidí, kteří trpí podobnými civilizačními nemocemi. Já ho všem vřele doporučuji.  Prostě KX Laser funguje!
S pozdravem Důchodce J.S.
Vas pristroj pouzivam aj s manzelkou asi 10 mesiacov.Asi po mesiaci pouzivania sa mi upravil tlak a celkove som sa citil v lepsej kondicii. Take to zlepsenia pocitila aj moja manzelka Tento pristroj sme dali vyskusat aj nasim znamym a najme pulzacna masaz sa im zapacila. S vasim produktom som velmi spokojny.
Vas spokojny zakaznik  J.U.
Dobrý den,
moje zkušenosti s tímto přístrojem jsou jen ty nejlepší. Přístroj při pravidelném používání skutečně splní to, co slibuje. Jsem již v důchodovém věku, tudíž vlastním už i nějaké neduhy a potíže.
Mně konkrétně se výrazně zlepšila nejen pohyblivost kloubů na rukou a otoky nohou, ale i stav dásní (paradentoza), vymizely opary, kterými jsem trpěl a věřím, že pokud se vyskytnou další potíže opět pomůže.
Se zveřejněním mých zkušeností samozřejmě souhlasím. Pokud si zasloužím nějakou odměnu, prosil bych o masážní elektrody.
Děkuji za váš zájem a přeji vám hezké dny a úspěšný nový rok.
S pozdravem G.R.

 

Dobrý deň,

posielam Vám moje skúsenosti s používaním prístroja KX Laser.

 

Som  na polovičnom invalidnom dôchodku pre zdravotné problémy, ktoré mi nedovoľovali plniť úlohy v pracovnom procese. Bola som pacientka s rakovinou hrubého čreva, po liečbe som ešte pracovala.

Potom po dlhšom čase som  mala zdravotné problémy, kde mi bola  stanovená diagnóza - roztrúsená skleróza.

Stanovenie diagnózy trvalo veľmi dlho.

K najhlavnejším mojim zdravotným problémom patrilo:

- bola som vždy unavená

- krvný tlak mi kolísal

- veľké problémy so stabilitou pri chôdzi, postihnutá ľavá strana ruka aj noha

- bolesti v krížoch

- nespavosť

- problém pri rozprávaní

- stuhnutá ľavá strana

- pri kontrole krvi neboli výsledky celkom dobré

Po stanovení diagnózy som chodila na pravidelné kontroly k neurológovi. Bolo mi jasné, že môj stav sa už len udržuje, aby sa nezhoršoval.

Pri jednom stretnutí so známym som sa dozvedela o prístroji KX Laser. Povedal mi, že on tento prístroj používal pri svojich problémoch, ktoré mal po dopravnej nehode a niekoľkokrát bol na operácii s kolenom. Veľmi si používanie prístroja chválil, noha sa mu rýchlo hojila a pri kontrole sa lekár vyjadroval asi v tom, že liečenie prebieha rýchlo, mal dobré výsledky, ktoré by bez požívania prístroja nedosiahol a liečenie by trvalo oveľa dlhšie.

Zoznámila som sa s možnosťami použitia a využitia prístroja KX Laser. Chcela som, aby tieto moje zdravotné problémy ustúpili - kúpila som si tento prístroj.

Používam ho dodnes ako prevenciu na priaznivé účinky na organizmus.

Po zakúpení prístroja som ho začala používať pravidelne na ožarovanie nosnej dutiny, aby sa zlepšila cirkulácia krvi v mozgu. Na stuhnuté časti používam lepiace elektródy, ktoré sa dajú pripevniť a tiež vodivé gumové elektródy na chodidlá a chrbát.

Po 2 - 3 mesiacoch používania som začala cítiť, že som bola menej unavená, krvný tlak sa mi ustálil, prejdem dlhšiu vzdialenosť a začala som spať bez liekov. Psychicky som na tom lepšie, lepšie sa mi vyslovujú niektoré slová. Veľmi mi pomáha masírovanie elektródami, kedy dôjde k zmierneniu bolesti a celkovo k dosiahnutiu uvoľnenia stuhnutých časti aspoň na nejakú dobu. Používaním prístroja sa cítim oveľa lepšie.

Pri kontrolných vyšetreniach mám všetky výsledky krvi v norme včetne výsledkov na onkomarkery.

Tento zdravotný laserový prístroj mi pomohol ku zlepšeniu zdravotného stavu a fyzickej kondície a pomáha mi ďalej a som s ním spokojná.

 

Pri zaručení anonymity, pokiaľ sa dá tento príspevok zverejniť na webe, súhlasím.

 

Ďakujem.

Ostávam s pozdravom  K.M.

 

 

Dobrý deň, pán Staněk,
s Vašim laserovým prístrojom sme spokojní, používame ho celá rodina.
Podľa našich skúseností dokáže pomôcť pri takých bežných a pritom takých otravných problémoch ako sú nachladnutia spojené s problémami s hrdlom a nosnými dutinami. Ak včas začneme so symptómami bojovať zapojením laseru a rôznych prírodných prostriedkov (na školskú medicínu a chemické lieky sa obraciame len výnimočne), tak sa typické otravné sprievodné znaky tak nevystupňujú a ochorenia sa zbavíme omnoho rýchlejšie. Sami na sebe sme si overili, že pri takýchto problémoch nie je vždy ideálna základná forma aplikácie, teda do nosa. Može sa stať, že už aj tak vynamáhaná nosná sliznica sa prekrví ešte viac a dôjde ku krvácaniu z nosa. Vtedy je treba laserovú koncovku založiť do ucha a prístroj používať do prekonania ochorenia len tak.
Ďaľším pozitívnym efektom je použitie pri prievane. Ľudia, ktorí majú s týmto javom skúsenosti vedia už pred úplnym prepuknutím problémov,  že sú v ohrození. Vtedy sa nám osvedčilo čo najrýchlejšie nasadiť laserovú terapiu a samozrejme držať sa v teple a bez prievanu (prudkého vetra). Laser vtedy, pochopiteľne, aplikujeme do uší. Zvyčajné následky prievanu sa tým dajú veľmi zmierniť, či potlačiť ešte pred ich úplnym prepuknutím.
Náš/Váš "laser" je tiež nápomocný pri tinnituse - pískaní v ušiach. Pri viacnásobnej aplikácii dokáže uľaviť aj od tohto nepríjemného problému, či ho aspoň zmierniť. Vyžaduje si to ale väčšiu trpezlivosť a dlhodobejšie opakované použitie.
Nemôžeme opomenúť ani problém so zápalom trojklaného nervu. Túto "skvelú" diagnózu si v našej rodine zadovážili dvaja jej členovia. Keďže sme odmietli klasickú liekovú liečbu, nasadili sme do boja rôzne prostriedky neškolskej medicíny a k tomu každodennú terapiu laserom. Pomohlo! Dĺžka liečby, aj intenzita sprievodných nepríjemností diagnózy boli v oboch prípadoch rôzne. Kažopádne, oba prípady boli vyliečené bez následkov.
Iná skvelá vec, ktorú Váš prístroj zvláda, je masáž. Po terapii pomocou elektród nastane úľava nielen v problémovom bolestivom mieste, ale často na celom tele a tiež duši, keďže bolesť a s ňou spojené duševné nepohodlie a únava sa stratia, či prinajmenšom zmiernia.
Máme v rodine diagnostikované problémy s chrbticou. Tu už došlo až na použitie školskej medicíny a dokonca aj invazívneho zákroku (operácia).  Potrápiť dokáže krčná, pri ktorej je celá oblasť krku a pliec bolestivo stuhnutá. Rovnako aj hrudná, kedy človeku niekedy až tŕpnu ruky. Ale aj iné časti chrbtice. Tie napríklad dokážu bolesť vystreľovať až do nôh. Tí, ktorí to poznajú, vedia o čom hovoríme. Masáž postihnutých oblastí pomocou elektród laseru je naozaj nápomocná, dokáže človeka oslobodiť aj od (časti) liekov, ktoré majú častokrát nepekné vedľajšie účinky.
Táto masáž je skvelá aj na občasné "prepísknutia". Ak to niekto preženie na záhrade, pri kutilských činnostiach, či záchvatoch :-) športovania, tak "pomrvenie" problémovej oblasti masážnymi elektródami Vášho laserového prístroja je na zahnanie bolesti, či stuhnutia ideálny nápad a nemusíte sa z domu ani pohnúť a hľadať pomoc niekde inde.
Váš prístroj sa dá použiť mnohými spôsobmi. Okrem spomenutých prípadov osoží použitie laserovej terapie napr. aj pri dlhodobej únave, či problémoch s ďasnami/ústnou dutinou pri ktorej namierime lúč lasera priamo na problémové miesta.
S pozdravom
rodina T

 

 

Pán Staněk.

Už viac ako rok vlastním laserový prístroj GX 2000B a môžem povedať , že po ročnom (nie pravidelnom) používaní, mám dobré skúsenosti. Hneď po prvom použití som kontroloval červené krvinky pod mikroskopom (ten som si kúpil, aby som mohol robiť kontrolu) a rozdiel bol evidentný - namiesto polepených zhlukov boli pekne poodeľované a pohyblivé. Osobne ma netrápia (chvalabohu) žiadne neduhy. Mám 59 rokov a chodím pravidelne plávať. Používanie KX laseru na mňa pôsobí ako nejaký doping, lebo predtým som za 45 minút preplával 40-45 dĺžok. Teraz preplávam za ten istý čas 55 dĺžok a nie som ani veľmi zadýchaný. Dokonca môj rekord je 60 dĺžok! A ešte jedna skúsenosť: Na členku ľavej nohy som mal viditeľnú spleť fialových cievok, čo nevyzeralo vôbec esteticky. Po roku používania KX laseru (nie pravidelnom) sa mi to zmenšilo o cca 90% a z toho som nadšený. Toľko moje skúsenosti.
S pozdravom.   Ing.Š
2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare